Bahçe kapısı tamiri
çelik kepenk tamiri ankara

Bahçe kapısı tamiri

Otomatik bahçe kapısı tamiri konusunda üst düzey yetkinliğe sahip personel ve piyasanın en kaliteli ürünleri ile teknik destek ve bahçe kapısı tamiri yapıyoruz.

Otomatik bahçe kapısı tamiri yapılacak bahçe kapılarının en çok verdiği arızalar sırasıyla al teker daılması, motor yanması,motor kömür bitmesi, dişli kırılması, sensör arızası ve flaşör arızasıdır. Alt teker dağılması durumunda kapı taşıyıcı tekeri içindeki rulman bakımsızlıktan zamanla toz ve pislik dolar. Bir süre sonra bilyeler birbirine sürter ve aşınarak dağılır. Bu durumda teker değişmesi gerekmektedir. Motor yanması ise sıvı teması veya regülatörsüz kullanım nedeniyle olmaktadır. Bahçe kapısı motoru kömür tükenmesi durumunda motor randımanlı çalışmaz ve arızalanır, motor tamiri veya kömür değişmesi ile çözülebilen bu arıza için motordan anlayan iyi bir usta gerekmektedir.
Bahçe kapısı tamiri için gelen uzman ekip dişli kırılması ve sensör arızası gibi arızaların kısa süreli işlemlerle tamiri mümkündür. Siz de bahçe kapısı tamiri hizmeti için uzman ekbi olan  ŞANS OTOMASYON ile çalışın.

haberkepenk tamiribahçe kapısıotomatik kapıotomatik kepenkmasa isimliği